شیلنگ آب
شنبه , تیر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / شیلنگ تراز / قیمت فروش عمده شیلنگ تراز

قیمت فروش عمده شیلنگ تراز

آیا با شیلنگ تراز آشنایی دارید؟شیلنگ تراز چیست؟ شیلنگ تراز بیشتر در چه جاهایی کاربرد دارد؟ قیمت فروش شیلنگ تراز به صورت عمده در بازار ایران و صادراتی چه قدر خواهد بود؟

شیلنگ تراز امروزه به عنوان یکی از ابزارهای ترازیابی با کمترین امکانات در بازار شناخته شده است به همین منظور بایستی مهندسان عمران در کشور با این شیلنگ آشنایی کامل را داشته باشند تا از این نوع شیلنگ برای کار های عمرانی و ساختمانی خود استفاده کنند، برای یادگیری نحوه کار با شیلنگ تراز در این مقاله کامل به آن اشاره می شود که شما با مطالعه آن می توانید با این شیلنگ و نحوه کار آن و قیمت فروش عمده آن اطلاعات جامعی را به دست آورید.

نحوه کار شیلنگ تراز به این صورت می باشد که از هر طرف شیلنگ یک نفر باید در محل سطح یا تراز یابی حضور داشته باشد، نفر اول شیلنگ را در مبنا و نفر دوم جایی که کد ارتفاعی نیاز دارد، به این صورت نفر اول شیلنگ باید طوری قرار دهد که آب آن هم سطح با کد مربوطه باشد قرار دهد و نفر دوم بایستی آن قدر شیلنگ را بالا پایین کند تا سطح در دو طرف شیلنگ یکسان شوند و سطح آب در طرف مبنا با خط تراز یکسان شود، به این صورت سر دوم شیلنگ تراز با کد ارتفاعی هم تراز می شوند.

چند خطی که در بالا بیان شد نحوه کار شیلنگ تراز بود که برای شما بیان شد، اما در این راستا قصد داریم فیلمی را برای شما منتشر کنیم که کامل در فیلم نحوه کار شیلنگ تراز به صورت تصویری نشان داده شده است، می توانید در صورتی که مایل به یادگیری با تصویر هستید این فیلم را مشاهده کنید.

قیمت فروش عمده شیلنگ تراز در بازار های فروش داخلی ایران و صادراتی متفاوت می باشد اما عمده قیمتی که تا به امروز با آن تاجران و تولید کنندگان در این زمینه کار می کنند به کیلویی هفت هزار تومن می رسد که این قیمت یک قیمت کلی می باشد در صورت سفارش و تناژ بیشتری قیمت همراه با تخفیف های ویژه ای خدمت شما ارائه خواهد شد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی گلیران
راه های ارتباطی:
شماره مدیر فروش: 09128792737
آدرس کانال: darabhose@
آدرس آی دی اینستاگرام: goliirran@
پست الکترونیکی:amirihamed6868@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیلنگ آب تراز

صادرات انواع شیلنگ آب تراز درجه یک

انواع شیلنگ آب تراز درجه یک چه ویژگی هایی را خواهد داشت؟ صادرات انواع این …

بازار شیلنگ آب