شیلنگ آب
شنبه , تیر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / شیلنگ آب / قیمت خرید شیلنگ آب کولر گازی

قیمت خرید شیلنگ آب کولر گازی

قیمت خرید شیلنگ کولر گازی در بازار ایران و صادراتی چقدر می باشد؟ بهترین شلنگ کولر گازی ایرانی چگونه ویژگی هایی را می تواند داشته باشد؟

شیلنگ یا لوله های کولر گازی که برای تحلیه آب در کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد با مس توسط شرکت های تولید کننده به تولید رسیده است که بهترین شیلنگ یا لوله مسی کولر گازی شیلنگی می باشد که از اتلاف هدر رفتن انرژی جلوگیری نماید، به غیر از لوله های مسی شیلنگ هایی دیگه ای به تولید رسیده است به نام شیلنگ تراز که این مدل هم برای استفاده در کولر آبی و گازی مناسب می باشد.

قیمت خرید شیلنگ کولر گازی بستگی به سایز های در بازار های داخلی و صادراتی متفاوت می باشد که حدود قیمت این نوع شیلنگ ها از قیمت ۲۵۰ هزار تومان تومان شروع می شود که این قیمت تکی آن خواهد بود در صورت فعالیت در بخش صادرات این محصول یا پخش عمده می توانید از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوید، اما اگر شیلنگ تراز را بخواهید قیمت این مدل به صورت سایز بندی شده می باشد، چناچه تمایل داشتید می توانید سایز مورد نظر شیلنگ را با مشاورین فروش سایت های فروش اینترنتی مشورت کنید و قیمت آن را دریافت کنید و در صورت رضایت شیلنگ را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی گلیران
راه های ارتباطی:
شماره مدیر فروش: 09128792737
آدرس کانال: darabhose@
آدرس آی دی اینستاگرام: goliirran@
پست الکترونیکی:amirihamed6868@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شیلنگ آب 2.5

قیمت شیلنگ آب معمولی

از بهترین و مناسب ترین قیمت انواع شیلنگ آب معمولی که باکیفیت بسیار عالی تولید …

بازار شیلنگ آب