شیلنگ آب
سه شنبه , تیر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / شیلنگ آب / فروش بهترین و مرغوب ترین شیلنگ آب

فروش بهترین و مرغوب ترین شیلنگ آب

بهترین و مرغوب ترین شیلنگ آب با چه ماده ای تولید می شود؟ فروش عمده این شیلنگ های مرغوب از چه طریقی انجام می گیرد؟

بهترین و مرغوب ترین شیلنگ آب با ماده ای به نام پی وی سی در متراژ ۵۰ متری به صورت استاندارد در سایز های ½، ¾ و ۱ اینچ تولید می شود، استفاده از این نوع ماده بسیار با ارزش در صنعت سبب می شود تا شیلنگ در حد استفاده خودش استحکام کششی بالایی داشته باشد  شاید با خود بگویید چرا در حد خودش؟ برای این که برخی از مشتریان توقع دارند استحکام کششی که در لوله های پی وی سی یا پلیکا به کار می رود در شیلنگ آب هم وجود داشته باشد که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد، برای اینکه این مسئله را درک کنید به شما توصیه می شود حتما ادامه مقاله را که تفاوت های شیلنگ پی وی سی و لوله پی وی سی را بیان کرده است مطالعه نمایید.

تفاوت شیلنگ آب پی وی سی با لوله پی وی سی

کلا محصولاتی که با پی وی سی تولید می شوند اعم از شیلنگ و لوله دارای خاصیت های زیادی می باشند که آن ها به ترتیب عبارت است از:

  1. مقاومت در برابر خوردگی
  2. مقاومت در برابر سوختن
  3. مقاومت شیمیایی بالا
  4. استحکام کششی
  5. استحکام به وزن بالا و اندک

برای خاصیت مقاومت در برابر خوردگی پی وی سی در شیلنگ و لوله و تفاوت آن ها باید بگوییم که در هر دو محصول تولید شده نارسانای جریان الکتریسیته می باشند، اما مقاومت لوله پی وی سی در اصطلاح بازاری پولیکا در برابر واکنش های شیمیایی بیشتر می باشد و در شیلنگ کمتر.

شیلنگ پی وی سی در برابر آتش منفعل یا کنش پذیر می باشد اما لوله پی وی سی آتش می گیرد که اگر لوله بسوزد نوعی گاز ناسازگار با اکسیژن تولید خواهد شد، استحکام کششی هم که در چند خط بالا خدمت شما توضیح داده شد.

خرید و فروش انواع شیلنگ پی وی سی

خرید و فروش انواع شیلنگ آب پی وی سی درجه یک و باکیفیت از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت آنلاین با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد که شما می توانید از این طریق خرید آسان و با اطمینانی را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی گلیران
راه های ارتباطی:
شماره مدیر فروش: 09128792737
آدرس کانال: darabhose@
آدرس آی دی اینستاگرام: goliirran@
پست الکترونیکی:amirihamed6868@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شیلنگ آب 2.5

قیمت شیلنگ آب معمولی

از بهترین و مناسب ترین قیمت انواع شیلنگ آب معمولی که باکیفیت بسیار عالی تولید …

بازار شیلنگ آب