شیلنگ آب
یکشنبه , تیر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / شیلنگ نخ دار / خرید بهترین شیلنگ آب نخ دار

خرید بهترین شیلنگ آب نخ دار

بهترین شیلنگ آب نخ دار دارای چه مشخصات و ویژگی هایی می باشد؟ خرید و فروش انواع شیلنگ نخ دار از چه طریقی انجام می گیرد؟

یکی از مسئله هایی که بازار فروش هر محصولی به خصوص شیلنگ وجود دارد این می باشد که شیلنگ های نامرغوب و بی کیفیت زیاد می باشد که اگر خریدار از این شیلنگ های نامرغوب خرید کند موجب خسارات هایی به پروژه و خرابی تاسیسات خواهد شد و درست کردن این خساراتی که وارد شده می تواند موجب هدررفتن هزینه و وفت شود، با این وجود در این مقاله تصمیم داریم تفاوت شیلنگ مرغوب و نامرغوب برای شما بیان کنیم تا هنگام خرید شیلنگ های بی کیفیت را خریداری نکنید.

اولین تفاوت شیلنگ باکیفیت و بی کیفیت در تیوب داخلی آن می باشد که تیوب شیلنگ های نامرغوب از جنس لاستیک ناخالص ساخته شده است و هم چنان این لاستیک عاملی سرطان زا می باشد که مستعد رشد باکتری ها خواهد شد.

تفاوت دوم مواد اولیه به کار رفته برای شیلنگ می باشد که اگر ماده اولیه نامرغوب باشد شیلنگ استحکامت و مقاومت بسیار کمی در برابر تنش ها و مواد های شیمیایی خواهد داشت در صورتی که شیلنگ مرغوب و بااستاندارد این گونه نیست بلکه کیفیت و مقاومت آن فوق العاده می باشد.

تفاوت دیگر این می باشد که روکش شیلنگ های باکیفیت ضد مغناطیس و ضد رسوب و ضد زنگ خواهد بود که به راحتی با یک آهن ربا می توانید تشخیص دهید اما شیلنگ های نامرغوب روکش آلومینیوم و گالوانیزه خواهد داشت.

موارد بالا مواردی برای تشخیص شیلنگ اصل و تقلبی بود که شما با مطالعه و به کاربردن آن شیلنگ مرغوب و بااستانداردی را خریداری خواهید کرد.

خرید و فروش بهترین شیلنگ نخ دار مرغوب و باکیفیت از طریق اینترنت و سایت های فروش اینترنتی با مناسب ترین قیمت به صورت عمده انجام می گیرد، چنانچه روشی را برای خرید شیلنگ باکیفیت نشناختید این از بهترین روش های خرید و فروش شیلنگ آب در ایران و خاورمیانه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی گلیران
راه های ارتباطی:
شماره مدیر فروش: 09128792737
آدرس کانال: darabhose@
آدرس آی دی اینستاگرام: goliirran@
پست الکترونیکی:amirihamed6868@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شیلنگ آب شرق به صورت عمده

شیلنگ آب شرق به صورت عمده از طریق سایت های فروش اینترنتی با ارزان ترین …

بازار شیلنگ آب