شیلنگ آب
سه شنبه , تیر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / شیلنگ جادویی / خرید اینترنتی شیلنگ جادویی مجیک هوز

خرید اینترنتی شیلنگ جادویی مجیک هوز

شیلنگ جادویی مجیک هوز چه نوع شیلنگی می باشد؟ این نوع شیلنگ ساخت کدام کشور می باشد و از چه طریقی به صورت اینترنتی خرید و فروش می شود؟

امروزه در بازار شیلنگ آب مدل های جدید زیادی در حال عرضه می باشد که یکی از این ها شیلنگ جادویی مجیک هوز می باشد، حتما اسم این شیلنگ به گوشتان خورده است و دوست دارید درباره این شیلنگ بیشتر بدانید، لذا به شما پیشنهاد می شود مقاله زیر را تا آخر مطالعه نمایید.

شیلنگ جادویی مجیک هوز ساخت کشور چین و کشور های خارجی می باشد، این شیلنگ جادویی کارش به این صورت می باشد که اگر از شیلنگ استفاده نمایید یعنی آب در آن جریان باشد طول اولیه آن یعنی ۵ متر سه برابر خواهد شد یعنی شیلنگ ۵ متری تبدیل به ۱۵ متر خواهد شد و علاوه بر این آب پاشی را خواهد داشت که به ۸ حالت مختلف آب را با فشار زیاد خارج می کند، این ویژگی بیشتر برای کسانی مفید می باشد که فشار آب خانه آن ها بسیار کم خواهد بود.

خرید و فروش اینترنتی شیلنگ جادویی مجیک هوز به تازگی در ایران راه اندازی شده است که شما می توانید به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در این زمینه مراجعه کنید و با قیمتی در حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار شیلنگ جادویی مجیک هوز را خریداری نمایید، البته گفتنی است این قیمت اصلی و تکی آن می باشد در صورتی که شما قصد تجارت این محصول را داشته باشید با قیمتی پایین تر خدمت شما ارائه خواهد شد.

در ادامه برای اطلاعات بیشتر شما در مورد شیلنگ جادویی مجیک هوز و نحوه استفاده از این شیلنگ فیلمی منتشر خواهد شد که می توانید آن را مشاهده کنید و چنانچه از فیلم رضایت داشتید آن را با بقیه دوستان خود به اشتراک قرار دهید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی گلیران
راه های ارتباطی:
شماره مدیر فروش: 09128792737
آدرس کانال: darabhose@
آدرس آی دی اینستاگرام: goliirran@
پست الکترونیکی:amirihamed6868@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیلنگ آب جادویی مرغوب

عرضه عمده شیلنگ آب جادویی مرغوب

شیلنگ آب جادویی شگفت انگیز مرغوب و باکیفیت از چه روشی به عمده فروشان سطح …

بازار شیلنگ آب